Бесплатная доставка BS Partner
Вернуться назад
UA | RU
- -
Купуй та вигравай!

Купуй та вигравай!


Переможці в акції "Скасовуємо осінню нудьгу" 


Найближчим часом ми зв'яжемося з вами для уточнення інформації! Дякуємо всім за участь!


Им'я Магазин покупки Приз
Суслов Андрій Харків, пр-т Науки, 41/43 25 000 грн на покупки!
Коропецкая Ирина  Харків, пр-т Незалежності, 10 15 000 грн на покупки!
Павлюк Ігор Київ, просп. М. Бажана, 1л 10 000 грн на покупки!
Бруханська Світлана bs-partner.com.ua Пилосос BGS4U2242
Демчук Юлія Київ, проспект Правди, 47 (ТРЦ Retroville)
Пилосос BGB45300
Базилевич Александр
Київ, вул. Мишуги, 8
Праска TDA702821I
Пінчук Олексій Олександрович
Київ, просп. М. Бажана, 1л
Блендер MSM88166
Моргун Тетяна
bs-partner.com.ua Блендер MSM88166
Орел Юлія Володимирівна
Харків, пр-т Незалежності, 10
Блендер MSM6S90B
Коваленко
Чернігів, вул. 77-ї Гвардійської Дивізії, 1В (ТРЦ HOLLYWOOD)
Блендер MSM6S90B
Луговий Роман 
Полтава, вул. Соборності, 26 / 14
Пилосос BGC05AAA1
Музь Наталія 
Київ, бул. Лесі Українки, 34
Пилосос BGC05AAA1
Андрющенко Ольга
Київ, вул. Мишуги, 8
Пилосос BGC05AAA1
Присяжнюк Андрій
Полтава, вул. Соборності, 26 / 14
Міксер MFQ3555
Харченко Марина
Чернігів, вул. 77-ї Гвардійської Дивізії, 1В (ТРЦ HOLLYWOOD)
Чайник TWK7809
Ткаченко Ирина 
bs-partner.com.ua Чайник TWK7809
Соколовський Роман
Київ, бул. Лесі Українки
Чайник TWK7809
Макаров Андрій 
Полтава, вул. Соборності, 26 / 14
Чайник TWK7809
Мельниченко Олександр
Київ, бул. Лесі Українки, 34
Праска TDA1024110

Офіційні правила та умови рекламної Акції під умовною назвою «Скасовуємо осінню нудьгу!» (надалі – Акція)

Назва Акції – «Скасовуємо осінню нудьгу!»

Організатор: ТОВ «Термоімпульс»: 02140, Україна, м. Київ, вул. Мішуги, 8

Визначення термінів:

Акція «Скасовуємо осінню нудьгу!» (надалі – «Акція») – маркетинговий захід, що спрямований на стимулювання продажу та просування на ринку послуг, які надаються Організатором. Акція має на меті рекламування, сприяння просуванню послуг Організатора. Участь в Акції здійснюється на безоплатних засадах.

«Правила» або «Умови» – ці правила проведення Акції, а також будь-які зміни та доповнення до них та будь-які документи, згоди, зобов’язання, що є обов’язковими до підписання з метою участі в Акції, які визначають порядок проведення та умови участі в спільній Акції.

«Учасник Акції» – учасником Акції може бути будь-який громадянин України, який є дієздатним і проживає на території України, якому на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років. який повністю погоджується з умовами цих Правил та який виконав вимоги, необхідні для участі в Акції, передбачені в п. 2.2 в цих Правил.

«Заохочення» або «Фонд Заохочень Акції» або «Призовий фонд» - включає в себе Головне заохочення та Додаткові заохочення.

«Головне заохочення» - 3 грошових сертифіката (25 000 грн, 15 000 грн, 10 000 грн), кожний з яких дає право придбати лише один товар у магазинах мережі BS-Partner за 1 грн. на умовах, встановлених цими Правилами.

«Додаткове заохочення» - 16 одиниць побутової техніки, а саме:

- контейнерний пилосос BGC05AAA1 – 3 шт
- чайник TWK7809 – 4 шт
- блендер MSM6S90B – 2 шт
- контейнерний пилосос BGS4U2242 – 1шт
- блендер MSM88166 – 2 шт
- пилосос BGB45300 – 1 шт
- міксер MFQ3555 – 1 шт
- праска TDA1024110 – 1 шт
- праска TDA702821I – 1 шт

«Сертифікат» - це документ, який надає право Учаснику Акції отримати Додаткове заохочення або Головне Заохочення. Кількість сертифікатів обмежена та зазначена у визначенні поняття "Головне заохочення". Сертифікат дає право Учаснику/Переможцю Акції протягом строку дії відповідного Сертифікату придбати лише один товар з каталогу магазину за 1 грн. на умовах, встановлених цими Правилами.

«Інформація про Акцію» – інформація про Акцію, офіційні правила Акції, ці Правила, а також додаткова інформація, що з’явилася в період проведення Акції. Інформація про Акцію розміщена на офіційному сайті Організатора за адресою: bs-partner.com.ua.

«Територія проведення Акції» – Акція проводиться у всіх магазинах мережі BS-Partner та в інтернет-магазині bs-partner.com.ua

Під мережею Bs-partner маються на увазі магазини за адресою: Дніпро, вул. Січових Стрільців, 7; Дніпро, вул. Титова, 32-а (ТРК "APPOLO"); Дніпро, вул. Нижньодніпровська, 17 (ТРК "Караван"); Запоріжжя, вул. Запорізька, 1Б (ТРК «City Mall»); Київ, бул. Лесі Українки, 34; Київ, вул. Мишуги, 8; Київ, вул. Саксаганського, 27; Київ, просп. П.Григоренка, 20; Київ, вул. Берковецька, 6д (ТРЦ Lavina Mall); Київ, просп. М. Бажана, 1л; Київ, пр-т С.Бандери, 23 (ТЦ Городок); Київ, проспект Правди, 47 (ТРЦ Retroville); Одеса, вул. Велика Арнаутська, 60; Одеса, вул. А. Вільямса, 1-В (ТЦ Decor House); Полтава, вул. Соборності, 26 / 14; Суми, вул. Ярослава Мудрого, 50; Харків, пр-т Науки, 41/43; Харків, пр-т Незалежності, 10; Харків, вул. Римарська, 3/5; Чернигів, вул. 77-ї Гвардійської Дивізії, 1В (ТРЦ HOLLYWOOD); Житомир, вул. Київська, 77 (ТРЦ Глобал UA); Херсон, вул. Залаегерсег, 18, (ТРЦ «Fabrika»).

«Термін дії Сертифіката» – період, протягом якого можна скористатись Сертифікатом, – до 31 січня 2021 року.

«Період проведення Акції» (або «тривалість Акції», або «термін проведення Акції») – період, протягом якого можна стати Учасником Акції, а саме: період з 21 жовтня по 21 листопада 2020 року.

«Переможець Акції» – ним може бути будь-який громадянин України, що є Учасником Акції, який є дієздатним і проживає на території України, якому на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років, який повністю погоджуються з умовами цих Правил та який виконав вимоги, необхідні для участі в Акції, зазначені в цих Правилах, та був визначений Організатором Акції як Переможець. Учасник Акції може стати Переможцем Акції тільки один раз протягом терміну проведення Акції.

«Розіграш» – процедура визначення Переможця Акції серед Учасників Акції, що проводиться шляхом випадкового вибору.

1. Участь в Акції.

1.1. Брати участь в Акції може будь-який громадянин України, який є дієздатним, проживає на території України, якому на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років, який повністю погоджується з умовами цих Правил та який виконав вимоги, умови та правила, необхідні для участі в Акції, зазначені в цих Правилах, що викладені нижче.

1.2. Ця Акція дійсна лише для кінцевих споживачів послуг Організатора, що виконали умови Акції і бажають придбати товар для власного споживання без комерційної мети, з дотриманням цих Правил.

1.3. У разі якщо в момент реалізації послуги на умовах Акції буде встановлено, що покупець, який бере участь в Акції, не може бути Учасником Акції відповідно до цих Правил, такій особі буде відмовлено в участі в Акції.

1.4. Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції:

1) юридичні особи;
2) особи, яким на дату початку Акції не виповнилося 18 років;
3) особи, які не виконали умов цих Правил;
4) особи з частковою/неповною/обмеженою дієздатністю та/або недієздатні особи згідно з чинним законодавством України;
5) особи, що на незаконних підставах перебувають на території України, власники та/або співробітники Організатора.

1.5. Беручи участь в Акції та набуваючи статусу Учасника Акції, особа автоматично і безумовно погоджується з цими Правилами.

2. Умови участі в Акції.

2.1. Участь в Акції означає безумовну та повну згоду особи (Учасника) з умовами цієї Акції та цими Правилами.

2.2. З метою участі в Акції та одержання Подарунків, Учасник Акції повинен:

- в Період проведення Акції (з 21 жовтня по 21 листопада 2020 року) купити будь-яку продукцію в магазині BS-Partner або в інтернет-магазині bs-partner.com.ua;
- пройти реєстрацію як Учасник Акції шляхом заповнення анкети, що знаходиться за посиланням https://bs-partner.com.ua/info/aktsii/pokupay-vyigryvay.html .

Після реєстрації Учасник автоматично стає Учасником розіграшу.

Одна особа може зареєструватися як Учасник Акції безліч разів протягом терміну дії Акції.

У разі відсутності реєстрації за умовами цих Правил Учасник Акції втрачає право брати участь у Розіграші подарунків.

У разі надання недостовірних даних при реєстрації, невідповідності особи умовам участі в Акції, Організатор акції має право виключити таку особу з переліку Учасників Акції.

3. Умови визначення Переможців, що мають право на отримання подарунків

3.1. Визначення переможців Акції буде проведене 24 листопада 2020 року за допомогою сервіса рандомного визначення переможця. Результати будуть опубліковані на сторінці за посиланням https://bs-partner.com.ua/info/aktsii/pokupay-vyigryvay.html

3.2. Подарунки переможцям Акції будуть доставлені згідно умовам доставки товарів, указаним на сайті Організатора https://bs-partner.com.ua/delivery/ протягом 1 місяця з дня визначення переможців.

3.4. Організатор залишає за собою право відмовляти у видачі Подарунка Учасникам Акції у разі:

3.4.1. Якщо Учасник надав недостовірну інформацію, що унеможливлює інформування його про визначення його переможцем.
3.4.2. Якщо Учасник порушив будь-які положення цих Правил Акції, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством України. При цьому такий Учасник не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації, зокрема грошової.

3.5. Усі результати визначення Переможця Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.

4. Інформація/персональні дані/особисті немайнові права

4.1. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої Організатору Акції інформації з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (зокрема, шляхом передачі третім особам). Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист персональних даних».

4.2. Організатор Акції гарантує, що під час збору, обробки та подальшого використання отриманої інформації він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо захисту персональних даних, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації, надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави, та в порядку, що визначений чинним законодавством України.

4.3. Своєю участю в Акції всі Учасники, включно з Переможцями, погоджуються на проведення фотозйомки за їхньою участю та надання рекламних інтерв’ю про участь в Акції, а також погоджуються, що їхні ПІБ та фотоматеріали за їхньою участю можуть бути оприлюднені або використані Організатором та Акції з рекламною метою у будь-яких друкованих, аудіо- і відеоматеріалах, на будь-якій території, на необмежений строк, без попереднього узгодження та безкоштовно. Усі авторські права на такі матеріали будуть належати Організатору. Учасники Акції також погоджуються з тим, що їхні дані можуть бути внесені до бази даних та використані Організатором. Акції без будь-яких часових обмежень для надсилання інформації, повідомлень, проведення телефонних опитувань із інформаційною, маркетинговою чи рекламною метою.

5. Обмеження

5.1. Організатор Акції не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як: стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

5.2. Організатор Акції не несе жодної відповідальності за подальше використання Подарунків Акції Учасниками/Переможцем Акції після їх одержання, в тому числі, але не виключно – за неможливість Учасників/Переможця Акції скористатися наданими Подарунками Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків Акції.

5.3. Організатор залишає за собою право не вступати та не вести письмові переговори з Учасниками Акції.

5.4. Усі результати Акції та відповідні рішення Організатора є остаточними і такими, що не підлягають оскарженню. 


5.5. Організатор залишає за собою право змінювати умови, терміни проведення акції, припиняти, зупиняти проведення акції.


6. Інші умови

6.1. Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України щодо договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Акції всі Учасники Акції погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.

6.2. Порушення Учасником Акції цих Правил, дотримання їх у неповному обсязі або відмова Учасника Акції від виконання цих Правил автоматично позбавляє його права на отримання Подарунка з Подарункового Фонду. При цьому такий Учасник Акції не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

6.3. Організатор не зобов’язаний відшкодовувати будь-які витрати Учасника Акції, зокрема транспортні, телефонні, яких зазнав Учасник Акції під час участі в Акції.

6.4. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань або питань, не врегульованих цими Правилами, право вирішення таких питань Організатор залишає за собою. Таке рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

6.5. Організатор Акції не вступає в будь-які суперечки стосовно визначення будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на отримання акційних винагород. Організатор Акції не бере на себе відповідальність за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

6.6. Процедура визначення одержувачів Подарунків не є лотереєю або іншою заснованою на ризику грою і не має на меті отримання прибутку.

6.7. Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом Акції Організатор має право залучати будь-яких третіх осіб.

6.8. Інформацію про умови Акції можна отримати на сайті Організатора за посиланням bs-partner.com.ua.


Консультации и заказ:
(067) 501-4337
(044) 228-6755