RU | UA
Про Компанію

Про Компанію

З дня створення нашої компанії пройшло більше десяти років, за весь час роботи ми накопили великий досвід у сфері продажів побутової техніки і з упевненістю можемо назвати себе професіоналами своєї справи.

Bs-partner.com.ua - це інтернет-магазин  Фірмової мережі магазинів Bosch Siemens, який спеціалізується на продажу побутової техніки Bosch і Siemens в Україні.

Робити покупки в нашому магазині зручно і безпечно. Ми є партнером офіційного імпортера побутової техніки на території України ТОВ "БСХ Побутова Техніка". І тому тільки у нас ви знайдете увесь асортимент побутової техніки Bosch і Siemens, що поставляється в Україну офіційно.

На нашому фірмовому сайті Ви знайдете увесь асортимент побутової техніки Bosch і Siemens, що офіційно поставляється в Україну Дочірнім підприємством BSH Group ТОВ "БСХ Побутова Техниiка"), - www.bosch - home.com.ua
www.siemens - home.bsh - group.com/ua/

Наші професійні оператори-консультанти із задоволенням дадуть відповідь на усі питання, що цікавлять вас, і допоможуть у виборі техніки.


Наш клієнт завжди упевнений, що отримає сертифікований товар і в зазначений термін. А ми гарантуємо не лише високу якість продукції, але і надійне післяпродажне обслуговування і гарантію.


Тільки у нашому магазині Ви отримаєте 4 роки гарантії на велику побутову техніку Bosch і Siemens (2 роки від виробника 2 роки від мережі фірмових магазинів).


Наш магазин працює, дотримуючись законів України, зокрема "закон про захист прав споживачів". Усі дані, які залишають наші клієнти, не будуть передані або продані іншим компаніям або третім особи.

Покупець нашого інтернет-магазину користується усіма правами, як і будь-який інший споживач, що здійснює покупку у будь-якому роздрібному магазині на території України.

Щодня коло наших партнерів і клієнтів стає ширше. І ми бажаємо Вам приємних покупок у Bs - partner.com.ua !


Рекомендованые інтернет-магазини ТОВ "БСХ Побутова Техніка"


Неавторизаванные продавці - ТОВ "БСХ Побутова Техніка" не дало статусу офіційного партнера та не співпрацює з наступними Інтернет- магазинами
Консультації та замовлення:
(044) 228-6755
(067) 501-4337