Повернутися
RU | UA

Версія сайту на російській мові

Ви завжди можете перемкнути на російську мову, використовуючи перемикач у шапці сайту.

Дякую
Про Компанію

Про Компанію

З дня створення нашої компанії пройшло більше десяти років, за весь час роботи ми накопили великий досвід у сфері продажів побутової техніки і з упевненістю можемо назвати себе професіоналами своєї справи.

Сьогодні Bs-partner - це один з найбільших дилерів побутової техніки BOSCH і SIEMENS з інтеренет магазином bs-partner.com.ua і мережею з більш 30 фірмових магазинів, що працюють в унікальному для України форматі.

Географія мережі фірмових магазинів

map-1.jpg

Ми прагнемо надати нашим клієнтам якісні продукцію і послуги. Ми вважаємо, що чесність і професіоналізм повинні бути в основі відносин з нашими клієнтами і партнерами.

Робити покупки в нашому магазині зручно і безпечно. Ми є партнером офіційного імпортера побутової техніки на території України ТОВ "БСХ Побутова Техніка". Наш клієнт завжди упевнений, що отримає сертифікований товар і в зазначений термін. А ми гарантуємо не лише високу якість продукції, але і надійне післяпродажне обслуговування і гарантію.

Увага! Будьте пильні! ТОВ «БСХ Побутова Техніка» не давало статус офіційного партнера і не працює з наступними інтернет-магазинами.

Тільки в нашій мережі Ви отримаєте 4 роки гарантії на велику побутову техніку Bosch і Siemens (2 роки від виробника 2 роки від мережі фірмових магазинів).


Ключові переваги покупки в bs-partner


nashi-preimushestva.jpg

Наші професійні оператори-консультанти із задоволенням дадуть відповідь на усі питання, що цікавлять вас, і допоможуть у виборі техніки.

Наш магазин працює, дотримуючись законів України, зокрема "закон про захист прав споживачів". Усі дані, які залишають наші клієнти, не будуть передані або продані іншим компаніям або третім особи.

Покупець нашого інтернет-магазину користується усіма правами, як і будь-який інший споживач, що здійснює покупку у будь-якому роздрібному магазині на території України.

ми бажаємо Вам приємних покупок у Bs-partner.com.ua!

Звіт про фінансові результати за I Квартал 2021
Звіт про фінансові результати за I Квартал 2020
Звіт про фінансові результати за I Півріччя
Звіт про фінансові результати за 9 Мiсяцiв
Звіт про фінансові результати за Рік 2020

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 березня 2021 р.
Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 березня 2020 р.
Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 червня 2020 р.
Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня 2020 р.
Баланс (Звіт про фінансовий стан)на 31 грудня 2020 р.


 

istoria-brenda-bosch.jpg

 

istoria-brenda-siemens.jpg


Консультації та замовлення:
(067) 501-43-37
(044) 228-67-55