besplatnaya-dostavka-sept-ua.png
Повернутися
RU | UA
Умови гарантії

Умови гарантії

У зв'язку із зверненнями клієнтів, що почастішали, вважаємо необхідним повідомити Вас, що наш салон не є партнером Інтернет-магазину bosch - ua.com, bosch - partner.com.ua - який знаходиться за адресою бул. Дружба Народів, 10.

  А також доводимо до вашого відома, що компанія Bosch & Siemens в Україні не надавала статус офіційного партнера інтернет-магазину на Дружбу Народів, 10 і не може гарантувати, що техніка, куплена в цьому магазині є сертифікованою і адаптованою до Українських стандартів.

  Відповідно, компанія Bosch & Siemens і мережа наших салонів не несе відповідальності за товар придбаний в Інтернет-магазині bosch - ua.com, bosch - partner.com.ua Бульвар Дружби, що знаходиться за адресою, 10
_______________________________________________________________________________

Перевірити, чи був Ваш прибор офіційно  імпортований ТОВ "БСХ Побутова техніка" і чи росповсюджується  на нього гарантійні  обов`язки, можна на сайті:

www.code-check.com.ua


Ознайомтесь з оригінальним гарантійним талоном на Побутову техніку Bosch Siemens, щоб не стати жертвою підробок.


 
Зразок гарантійного талону з 2018 року 
на побутову техніку Bosch:
             
Зразок гарантійного талону з 2018 року 
на побутову техніку Siemens:

 
     


Гарантійні зобов'язання виробника на побутову техніку Bosch Siemens

Шановний Покупцю! Вітаємо Вас з придбанням приладу торговельної марки Bosch та Siemens, який був розроблений та виготовлений у відповідності до найвищих стандартів якості, та дякуємо Вам за те, що Ви обрали саме цей прилад.
Придбаний Вами прилад призначено для експлуатації (використання) виключно в побутових (домашніх) умовах родиною, відповідно до інструкції з експлуатації.       

       
Консультації та замовлення:
(067) 501-4337
(044) 228-6755