Повернутися
RU | UA

Версія сайту на російській мові

Ви завжди можете перемкнути на російську мову, використовуючи перемикач у шапці сайту.

Дякую
- -
Історія побутових приладів Bosch

Історія побутових приладів Bosch

Перша майстерня Роберта Боша дала початок розвитку компанії Bosch.
Компанія Bosch була заснована в 1886 році під назвою «Майстерня точної механіки і електротехніки». Початковий штат фірми складався з одного механіка і одного підмайстер, а статутний капітал в 10 000 німецьких марок був узятий з батьківської спадщини. У перші роки свого існування майстерня займалася в основному виготовленням і збутом електрообладнання всіх типів: від телефонних апаратів до дистанційних сигналізаторів рівня води. Бізнес Роберта Боша пішов в гору в середині 1890-х років, коли почалася електрифікація Штутгарта і компанія уклала кілька контрактів на установку електроустаткування.
Тут починається майбутнє побутової техніки.
У цей період компания Bosch налічувала понад 10 000 співробітників і проводила своєї діяльності по всьому світу, перш за все, в області автомобільної та промислової техніки. Під впливом великої депресії кінця 1920-х років, з'явилася необхідність розвитку нових напрямків бізнесу. Наприклад, побутових приладів, які раніше можна було зустріти тільки в великих домогосподарствах та комерційних підприємствах.
Початок історії успіху - перший електричний холодильник Bosch.
У 1933 бренд Bosch представив перший побутовий прилад в Німеччині - маленький електричний холодильник об'ємом 60 л. У той час він був округлої форми.
Гарний у минулому, класика дизайну сьогодні.
Bosch випускає холодильник, який відрізняється розумним використанням холодильного простору і великим розміром морозильного відділення. Цей класичний дизайн все ще можна зустріти в багатьох будинках і сьогодні. Тепер, звичайно, він оснащений за останнім словом техніки.
Перша кухонна машина Bosch.
Все більше і більше побутових приладів з'являються в домогосподарствах. В цей час Bosch представив на ринку перші кухонні комбайни. "Neuzeit I" вміє перемішувати, замішувати тісто, нарізати, робити пюре, подрібнювати і натирати. Машина звільняє жінок від багатьох додаткових турбот і робить приготування їжі та випічки набагато простіше і більш швидким.
Прання, віджим, ополіскування - одним натисканням на клавішу.
Перша пральна машина Bosch серійного виробництва побачила світ в 1958. Починаючи з того моменту, питання прання білизни все більше відходить на другий план.
З сьогоднішнього дня і назавжди миття посуду вручну залишилося в минулому.
У 60-х роках роль жінок змінюється, тепер немає нічого незвичайного в тому, що вони ходять на роботу. Bosch допоміг їм зробити домашню роботу і клопоти по господарству легше. Перша посудомийна машина Bosch поклала кінець миття посуду вручну. Це економить час, сили і воду. І завжди дає блискучий результат.
Дрібні побутові прилади - великий ефект.
Кухонні машини, електричні зубні щітки, пилососи і багато інших приладів Bosch стали незамінними помічниками в багатьох будинках в 70-і роки. Навіть зварити яйце на сніданок можна просто і швидко за допомогою першої огляди нових Bosch, яка з'явилася на ринку в 1970 році.
Пральна і сушильна машина: два прилади в одному.
Для того, щоб випрати і висушити все розкльошені брюки, міні-спідниці і футболки з поліестеру, в 70-і роки в Bosch розробили першу комбіновану пральну машину з функцією сушіння.
На старт, увага, марш - і Ваша страва готова.
У 70-і роки життя набирає обертів. З 1973 року Bosch допомагає працюючим дружинам за допомогою першої мікрохвильової печі. І іншим членам сім'ї, звичайно, теж.
Один прилад, маса можливостей.
Починаючи з 1980 року побутова техніка повинна задовольняти більш жорстким вимогам з боку споживачів. Bosch поєднав широкий спектр функцій в одному приладі. Наприклад, виготовлена перша вбудована духовка з мікрохвильовим режимом.
Ми продовжили життя зберігаються продуктів в наших холодильниках.
Відтепер, фрукти і овочі в наших холодильниках залишаються свіжими довше. Тому що в 1989 році на ринку з'являється ще одне нововведення Bosch - технологія охолодження при температурі 0 ° С.
Ми піклуємося про мінімізацію шкідливих викидів в атмосферу.
У 1990-ті роки світ стає все більш і більш обізнаним про необхідність захисту навколишнього середовища. Bosch вже встановлює стандарти якості і не використовує фреон в своєму виробництві холодильників в Німеччині, Греції та Іспанії.
З сьогоднішнього дня і назавжди - кращі кавові напої сервіруються Bosch.
Нова повністю автоматична вбудована кавоварка, крім вишуканого дизайну, має багато інших переваг, які перетворять приготування кожної чашки кави в справжня подія в Вашому житті. Про незрівнянному ароматі кави подбає система aroma whirl: в камері для заварювання кави і вода змішуються особливим чином, що дозволяє вивільнити максимальну кількість ароматичних речовин. Оптимальну чистку забезпечить функція single-portion-cleaning, завдяки якій після кожного заварювання кави видаляються залишки охолодженої і застояної води.
Інтелектуальна система дозування миючих засобів i-DOS.
Завдяки системі i-DOS пральні машини Серії HomeProfessional i-DOS і серії 8 дозують рідкі миючі засоби і кондиціонери повністю автоматично з точністю до крапельки. Вам потрібно лише заповнити відділення кювети Вашого приладу відповідним засобом - цієї кількості повинно вистачити приблизно на 20 циклів прання. Система інтелектуальних сенсорів визначає кількість завантаженої білизни, тип тканин і ступінь їх забрудненості. Система i-DOS ефективно видалить забруднення і, що не менш важливо, заощадить Ваші кошти, оптимізувавши споживання миючих засобів і кондиціонера.
Гігієнічно чистий одяг при енергозберігаючої температурі.
Функція ActiveOxygen зробить Ваш одяг гігієнічно чистою навіть при низьких енергозберігаючих температур. Ця чудова технологія дозволяє видалити до 99,99% бактерій і мікроорганізмів, які зазвичай зустрічаються в одязі. З усією видатної ефективністю, яку ви сподіваєтеся отримати від Bosch.
З Вашого боку - сьогодні, завтра і після. Наша побутова техніка.
Ми не можемо просто скасувати повсякденні справи. Але ми можемо скоротити їх для Вас. Як європейський бренд побутової техніки №1, ми завжди пропонуємо абсолютно максимальну продуктивність, щоб полегшити Вашу повсякденне життя. За допомогою нашої побутової техніки ми представляємо безкомпромісну якість, технічна досконалість і абсолютну надійність. Вчора, сьогодні і в майбутньому.

Джерело: https://www.bosch-home.com.ua/vidkryite-bosch/istoriya

Дополнительная информация
Консультації та замовлення:
(067) 501-43-37
(044) 228-67-55