Повернутися
RU | UA

Версія сайту на російській мові

Ви завжди можете перемкнути на російську мову, використовуючи перемикач у шапці сайту.

Дякую
- -
Unlimited - акумуляторний пилосос | Bosch

Unlimited - акумуляторний пилосос | Bosch

 


Пилосос завжди готовий до роботи!
Чи не обмежений у часі. Якщо Ви хочете постійно підтримувати чистоту у Вашому домі, то Вам потрібен пилосос, який завжди буде під рукою. Пилосос Unlimited працює без обмежень * в часі завдяки змінним акумуляторам і пристроєм для швидкої підзарядки. Один акумулятор заряджається поки Ви користується іншим. А завдяки спеціальному пристрою для швидкої зарядки, акумулятор повністю заряджається за 60 хвилин!
Аккумулятор Bosch ALL System.
У більшості випадків для різних акумуляторних приладів призначені різні акумулятори, що не завжди зручно. Однак акумулятор від Bosch All System легко вирішує цю проблему. Все, що Вам потрібно - акумулятор до пилососа Unlimited, який одночасно підходить до всіх акумуляторним приладів Bosch Дім і Сад, розраховані на напругу 18 Вт.

18-вольтна беспроводна серія Home & Garden.

Акумулятор також є частиною 18-вольтової бездротової серії Home & Garden.

 

360° Чистота на всіх рівнях.
Нарешті Вам не знадобляться різні прилади для прибирання в різних частинах Вашого будинку. Вже сьогодні Ви можете ефективно прибирати на всіх рівнях. У комплекті нового акумуляторного пилососа Unlimited є корисні аксесуари, які стануть в нагоді при догляді за будь-яким типом покриття підлоги: плитка, паркет або ламінат, а також килими, корпусні меблі, оббивка м'яких меблів і навіть стеля.
Unlimited також стане відмінним помічником під час прибирання салону автомобіля.
Эфективне прибирання.
Універсальна щітка підлога / килим All Floor HighPower і мотор DigitalSpin дозволять якісно прибрати будь-який тип підлоги та інші поверхні у Вашому домі.
Двигун DigitalSpin.
Акумуляторний пилосос Unlimited оснащений новітньою технологією: мотором DigitalSpin. Це ідеально відкалібровані аеродинамічні лопаті, що обертаються швидше, ніж двигун в Формулі-1. DigitalSpin - компактний, легкий і високоефективний мотор з тривалим терміном служби.
Вишуканий дизайн.
Багатофункціональний акумуляторний пилосос з вишуканим дизайном. Unlimited - стильний і стриманий прилад з високоякісних матеріалів.

Аксесуари в комплекті.

Універсальна електрощітки підлога / килим AllFloor HighPower: для якісного результату прибирання на будь-якому покритті підлоги. 
Насадка для м'яких меблів XXL
2-в-1 насадка для м'яких и корпусних мебелів
Екстра довга гнучка щілинна насадка
Трубка пилососа для приєднання аксесуарів

 

Розпаковка товара. Що в комплекті?


Дополнительная информация
Консультації та замовлення:
(067) 501-43-37
(044) 228-67-55