Бесплатная Доставка BS Partner
Повернутися
RU | UA

Версія сайту на російській мові

Ви завжди можете перемкнути на російську мову, використовуючи перемикач у шапці сайту.

Дякую
- -
Місяць свободи від сушіння на балконі!

Місяць свободи від сушіння на балконі!

Участь в акції "Місяць свободи від сушки на балконі" дає Вам право повернути сушильну машину Bosch або Siemens з тепловим насосом протягом 30 днів з дня покупки, зафіксованого в фіскальному чеку продавця і отримати витрачені за неї гроші назад!*


Акція закінчилася


duhovki-i-varki-stranica.jpg

Дополнительная информация
Висохли чи не висохли, ось в чому питання.
Все ще чекаєте, поки висохне ваша білизна? Весь балкон обвішаний гірляндою з речей, а сушарка для одягу займає половину кімнати? Досить це терпіти. З сушильною машиною від Bosch і Siemens Ви назавжди забудете про всі незручності.
Все ще сумніваєтесь?
На нашу думку, 14 днів замало, щоб відчути всі переваги сушильної машини. Саме тому ми вирішили влаштувати "тест-драйв" для сушильних машин протягом 30 днів!
Отже, як це все влаштовано? Придбайте будь-яку сушильну машину Bosch або Siemens у період з 20.09 по 20.11 2019 року та користуйтеся нею протягом місяця. Якщо Вас щось не влаштує – Ви зможете з легкістю її повернути та отримати назад свої гроші.
На старт. Увага. Руш!
Ну що, готові до повної свободи від вологих речей на балконі та в кімнаті? Тоді мерщій купуйте сушильну машину у мережі фірмової торгівлі та забудьте про обтяжливе сушіння речей як мінімум на місяць, як максимум — на все життя!
Консультації та замовлення:
(067) 501-4337
(044) 228-6755