Бесплатная Доставка BS Partner
Повернутися
RU | UA

Версія сайту на російській мові

Ви завжди можете перемкнути на російську мову, використовуючи перемикач у шапці сайту.

Дякую
- -
Будь яскравим разом з VarioStyle

Будь яскравим разом з VarioStyle

Нарешті, холодильник, який ви можете легко оновити. Холодильник VarioStyle з технологією VitaFresh - перший у світі холодильник із змінною кольоровою панеллю. Тепер ви можете легко змінити дизайн вашої кухні як ви хочете та коли ви хочете.

Ціна комплекту*:

Холодильник VarioStyle KGN39IJ3A + Змінна кольорова панель на вибір = 19 999 грн 27 798 грн

01.05 - 31.05.2021

Акція проходить:

В Інтернет-магазині і в мережі фірмових магазинів Bosch Siemens


* В акції беруть участь тільки вітринні зразки

variostyle_ua.jpg
Товар, який бере участь в акції.


Знайдіть власну комбінацію холодильника VarioStyle.
Холодильник KGN39IJ3A *вітринний зразок

Накладка KSZ1BVO00 *вітринний зразок

Накладка KSZ1BVE00*вітринний зразок

Накладка KSZ1BVJ00*вітринний зразок

Накладка KSZ1BVU00*вітринний зразокХолодильник в Ваших улюблених кольорах.
Неважливо, Ваш улюблений колір - яскравий червоний, сміливий кавовий, коричневий або чистий колір природи - аква. Разом з новим холодильником VarioStyle від Bosch зі змінними кольоровими панелями можна в будь-яку хвилину легко оновити колір вашого холодильника. Різнобарвні панелі виготовлені в Німеччині з високоякісних матеріалів.

Панелі змінюються дивно просто.

Інноваційна система VarioStyle обладнана розумною комбінацією невидимих гачків і магнітів, завдяки яким ви легко можете змінити колір двері холодильника. Ви навіть не маєте потребу в спеціальних інструментах або технічних знань. Просто підніміть нижню частину кольоровий панелі і тягніть її, поки вона не зніметься. Після цього прикріпіть панель іншого кольору. Таким чином, всього за три кроки дизайн Вашої кухні оновлено!

 

*Пропозиція діє з 01.05.2021 до 31.05.2021 (включно) у магазинах ТМ «BS partner» на території - України, крім АР Крим і населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження. Додаткові знижки не поширюються на акційну пропозицію. Кількість товару обмежена. Організатор акції: ТОВ «ТЕРМОІМПУЛЬС» ЄДРПОУ 36557951. Організатор залишає за собою право змінювати умови, строки проведення акції, призупиняти, зупиняти проведення акції. Подробиці дізнавайтесь у консультантів мережі фірмових магазинів BOSCH або на сайті bs-partner.com.ua.

Консультації та замовлення:
(067) 501-4337
(044) 228-6755