Пилосос акумуляторний BOSCH BCH3K2301
Код: BCH3K2301
2
роки
гарантії
Гарантія 2 роки від Виробника.
Детальніше.
5%
кешбек
Пумб, ІЗІ-Банк, Глобус
Детальніше.
иконка
кешбек
від mono
иконка
кур'ер
НоваПошта
Бренд:
країна виробник: Китай
Опис:
Продуктивність
  • Потужність 23 вт максимально
  • 2-в-1: вертикальний та портативний пилосос в одному приладі
  • Щітка AllFloor Power з LED світлом: Одна щітка для легкого прибирання усіх типів підлоги
Гігієна
  • Простота обслуговування: легке зняття та спустошення контейнеру для пилу
  • EasyClean: легкість зняття, очищення та встановлення насадки
Комфорт
  • Вільне переміщення та зручне зберігання
  • Час використання до 50 хв.
  • Щілинна насадка
  • Контейнер для пилу: 0.4 літра
  • Час заряджання: 5 годин
  • Вага: 3 кг
  • Розміри: 1150x265x180 мм
Характеристики
ВиробникBosch
Гарантія24 місяці
Країна виробникКитай
СеріяСерія 4 • Flexxo Gen2
Статус наличия товара на складеЄ на складі
КолірСріблястий
Тип пилососаАкумуляторний • Ручний • Вертикальний
Вид прибиранняСухе
Тип пилозбірникаКонтейнер
Тип живленняАкумулятор
Об`єм пилозбірника, л0.4
Телескопічна трубаНемає
Тип акумулятораЛітій-іонний акумулятор
Напруга акумулятора21.6 В
Пристрій швидкого заряджанняНі
Спосіб зберіганняНастінне кріплення
Рівень шуму (дБ)81
Висота, см115.0
Ширина, см26.5
Глибина, см18.0
Габарити в упаковці (ВхШхГ)29.0 x 21.0 x 66.0
Вага - тільки пилосос, (кг)3.3
Вага в упаковці4.2 кг
Інструкції та схеми
Завантажте інструкцію
Тут Ви можете завантажити інструкцію до свого приладу або переглянути її на екрані.
Інструкція з експлуатації Специфікація
Переваги
Акумуляторний пилосос Flexxo* Gen2 Серія | 4 BCH3K2301.
*Флексо
Напруга 23 В.
Два рівні потужності.
довговічні батареї для тривалої та високої продуктивності
Інтегровані аксесуари.
Стоїть самостійно.
Легкий догляд.
Контейнер для пилу легко дістати та спорожнити його безпосередньо в смітник.
Легкий догляд.
Легкість зняття, очищення та встановлення валика щітки
Портативний та вертикальний пилосос.
Потужна турбощітка для високої продуктивності.
Насадка для оббивки та насадка для корпусних меблів.
Щілинна насадка.
Наявність у магазинах
  • Адреса:
    м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 2/6 (ТРЦ Aeromall)
    067 560 99 67 графік: Пн-Нд: 09:00 - 21:00 на вітрині
  • Адреса:
    м. Дніпро, вул. Незалежності, 32А (ТРК APPOLO)
    м. Дніпро, вул. Нижньодніпровська, 17 (ТРК Караван)
    м. Житомир, вул. Київська, 77 (ТРЦ Глобал UA)
    м. Івано-Франківськ, вул.Вовчинецька 225а (ТРЦ Veles Mall)
    м. Київ, вул. Мишуги, 4 (ТРЦ Piramida)
    м. Київ, вул. Саксаганського, 27
    м. Київ, вул. Берковецька, 6д (ТРЦ Lavina Mall)
    м. Київ, пр-т С.Бандери, 23 (ТЦ Gorodok Gallery)
    м. Київ, вул. Глибочицька, 73
    м. Київ, просп. Степана Бандери, 36 (ТРЦ Blockbuster Mall)
    м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (ТРЦ New Way)
    м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 1В (ТРЦ Проспект)
    м. Львів, вул. Кульпарківська, 226А (ТРК Victoria Gardens)
    Львівська область, c. Сокільники, вул. Стрийська, 30 (ТРЦ King Cross Leopolis)
    м. Львів, просп. Чорновола, 16і (ТЦ New Point)
    м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 60
    м. Одеса, Південна дорога, 101А (ТРЦ Riviera)