Духова шафа з мікрохвилями вбудовувана компактна BOSCH CMG7241B1
Код: CMG7241B1
4
роки
гарантії
Гарантія 2 роки від Виробника + 2 роки від Мережі Фірмових магазинів BS-Partner.
Детальніше.
5%
кешбек
Пумб, ІЗІ-Банк, Глобус
Детальніше.
иконка
кешбек
від mono
Країна виробник: Німеччина.
БРЕНД
№1
У СВІТІ
В категорії
духові шафи
*Джерело: Euromonitor International Limited, BSH Hausgeräte GmbH: обсяг продажів y шт., 2024.
Бренд:
країна виробник: Німеччина
Опис:
Серія 8
Компактна вбудовувана духова шафа з мікрохвилями
Тип духової шафи та система нагрівання:
  • Розумна інверторна технологія: максимальна вихідна потужність буде регулюватися до 600 Вт при тривалому використанні
  • Pегулювання температури у діапазоні 30 °C - 230 °C
  • Внутрішній об'єм духової шафи: 45 літр
Система висувного механізму
  • Кількість рівнів: 3 штук
Дизайн:
  • Сенсорне управління
  • Духова шафа XXL з покриттям TitanEmail
Очищення:
  • Програма Очищення
Комфорт:
  • Електронний годинник
  • Автоматичний вибір рекомендованого рівня температури з можливістю зміни
  • Відображення поточної температури контроль нагрівання
  • Варіант закриття: soft closing
  • Допоміжна система приготування страв: функція Assist
  • Швидке розігрівання
  • Освітлення: світлодіодні лампи
  • Можливість вимкнення внутрішнього освітлення
  • Вентилятор охолодження
  • Дистанційне керування за допомомогою Home Connect
Турбота про навколишнє середовище/Безпека:
  • Максимальна температура нагрівання вікна дверцят: 40°С
  • Захисне відключення
Технічні характеристики:
  • Довжина основного кабеля: 150 см
  • Номінальна напруга: 221 - 240 V
  • Потужність підключення: 3.6 кВт
Розміри:
  • Розміри приладу (ВхШхГ): 455 мм x 594 мм x 548 мм
  • Розміри ніші (ВxШxГ): 450 мм - 455 мм x 560 мм - 568 мм x 550 мм
  • Габарити та вказівки щодо встановлення приладу наведено у схемах вбудовування
Характеристики
ВиробникBosch
Гарантія48 місяців
Країна виробникНімеччина
СеріяСерія 8
Статус наличия товара на складеЄ на складі
КолірЧорний
Матеріал панелі керуванняСкло
Матеріал дверцят духовкиСкло
Home ConnectЄ
Тип приладудухова шафа з мікрохвилями
Спосіб встановленняВбудований
Інтерфейс користувачаСенсорний TFT-дисплей з цифровим кільцем
Тип керуванняСенсор
Інтегрована система очищенняГідролітична
Система рейок і напрямнихЯк додаткове приладдя
Внутрішній об'єм, (л)45
Мікрохвильовий режимє
Технологія подачі париНе застосовується
Кількість автоматичних програм-
Внутрішнє освітленняЄ
Діапазон температури30-230 °C
Кільк. режимів нагрівання16
Максимальна потужність, Вт900
Рівні потужності мікрохвиль (Вт)90 • 180 • 360 • 600 • 900
Потужність підключення3600 Вт
Дверцята з механізмом плавного зачиненняТак
Висота, см45.5
Ширина, см59.4
Глибина, см54.8
Габарити в упаковці (ВхШхГ)54.0 x 65.0 x 68.0
Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ)450 мм - 455 мм x 560 мм - 568 мм x 550 мм