Повернутися
RU | UA

Версія сайту на російській мові

Ви завжди можете перемкнути на російську мову, використовуючи перемикач у шапці сайту.

Дякую
Умови гарантії

Умови гарантії

Важлива інформація


vaznaya-informaciya.png

Зразок гарантійного талона


obrazci-talonov.png

Умови гарантії


usloviya-garantii.pngВажлива інформація

У зв'язку із зверненнями клієнтів, що почастішали, вважаємо необхідним повідомити Вас, що наш салон не є партнером Інтернет-магазину bosch - ua.com, bosch - partner.com.ua - який знаходиться за адресою бул. Дружба Народів, 10.

А також доводимо до вашого відома, що компанія Bosch & Siemens в Україні не надавала статус офіційного партнера інтернет-магазину на Дружбу Народів, 10 і не може гарантувати, що техніка, куплена в цьому магазині є сертифікованою і адаптованою до Українських стандартів.

Відповідно, компанія Bosch & Siemens і мережа наших салонів не несе відповідальності за товар придбаний в Інтернет-магазині bosch - ua.com, bosch - partner.com.ua Бульвар Дружби, що знаходиться за адресою, 10

Перевірити, чи був Ваш прибор офіційно імпортований ТОВ "БСХ Побутова техніка" і чи росповсюджується на нього гарантійні обов`язки, можна на сайті:
www.code-check.com.uaЗразок гарантійного талона

Зразок гарантійного талону з 2019 року на побутову техніку Bosch:


talon-bosch-2019.jpg

Зразок гарантійного талону з 2019 року на побутову техніку Siemens:


talon-siemens-2019.jpg
Гарантійні зобов'язання виробника на побутову техніку Bosch Siemens

Шановний Покупцю! Вітаємо Вас з придбанням приладу торговельної марки Bosch та Siemens, який був розроблений та виготовлений у відповідності до найвищих стандартів якості, та дякуємо Вам за те, що Ви обрали саме цей прилад.
Придбаний Вами прилад призначено для експлуатації (використання) виключно в побутових (домашніх) умовах родиною, відповідно до інструкції з експлуатації.       

       Гарантия на Термотехнику Bosch - ( Газовые котлы, Газовые колонки, Электрические бойлеры, Электрические котлы, Кондиционеры, Твердотопливные котлы ) составляет  12 месяцев от производителя с момента ввода в эксплуатацию, но не более 6 месяцев с даты продажи.
Консультації та замовлення:
(067) 501-43-37
(044) 228-67-55