Повернутися
RU | UA

Версія сайту на російській мові

Ви завжди можете перемкнути на російську мову, використовуючи перемикач у шапці сайту.

Дякую
- -
Кольорові холодильники VarioStyle від Bosch

Кольорові холодильники VarioStyle від Bosch

Нарешті з'явився, холодильник, який можна легко оновити. 

Холодильник VarioStyle з технологією VitaFresh - перший в світі холодильник зі змінною кольоровий панеллю. Тепер ви можете легко змінити дизайн вашої кухні як ви хочете і коли ви хочете. 

Кухня - це не тільки місце для прийому їжі. Тут проходять вечірки або затишні вечори з родиною. Але все одно в центрі уваги залишається холодильник. Він є найголовнішою частиною будь-якої кухні, особливо, коли він стоїть осібно. 

Поєднуючи стиль, чудову якість і простоту, наш холодильник VarioStyle дозволяє виразити себе в інтер'єрі кухні. 


Холодильник в Ваших улюблених кольорах.
Неважливо, Ваш улюблений колір - яскравий червоний, сміливий кавовий, коричневий або чистий колір природи - аква. Разом з новим холодильником VarioStyle від Bosch зі змінними кольоровими панелями можна в будь-яку хвилину легко оновити колір вашого холодильника. Різнобарвні панелі виготовлені в Німеччині з високоякісних матеріалів.

Панелі змінюються дивно просто.

Інноваційна система VarioStyle обладнана розумною комбінацією невидимих гачків і магнітів, завдяки яким ви легко можете змінити колір двері холодильника. Ви навіть не маєте потребу в спеціальних інструментах або технічних знань. Просто підніміть нижню частину кольоровий панелі і тягніть її, поки вона не зніметься. Після цього прикріпіть панель іншого кольору. Таким чином, всього за три кроки дизайн Вашої кухні оновлено!

 


Дополнительная информация
Консультації та замовлення:
067 501-43-37
044 228-67-55