Повернутися
RU | UA

Версія сайту на російській мові

Ви завжди можете перемкнути на російську мову, використовуючи перемикач у шапці сайту.

Дякую
- -
Холодильники Bosch XL-XXL

Холодильники Bosch XL-XXL

holodilniki-xxl-ua.jpg 

Холодильник Bosch XL
"Та" замість "або".
Невелика різниця в сантиметрах — велика різниця в об'ємі: порівняно зі стандартними моделями холодильників, холодильник XL ширше всього на 10 см. Але завдяки цій різниці ви вже зможете розмістити деко на полиці, покласти великий кавун та інші габаритні продукти. Оберіть з широкого модельного ряду холодильник XL-XXL з морозильною камерою з різними об'ємами та розмірами. Наприклад, холодильник, шириною 70 см (Bosch KGN49), надає вам до 19%* більше об'єму, надзвичайно глибока та широка модель холодильника (Bosch KGN56) - до 38%*, або найбільша модель в асортименті (Bosch KGN86) - XXL до 69%* більше простору для зберігання ваших продуктів харчування.
 *порівняно з моделлю стандартної ширини - 60 см, наприклад, Bosch KGN39
Гнучка система зберігання.
Всі продукти під вашим наглядом: Завдяки технології Easy Storage ви маєте повноцінний огляд кожного куточку холодильника. Висувні полиці в холодильнику XL гарантують зручний доступ до продуктів, що знаходяться позаду. Полиці з загартованого скла можна легко виймати та не боятися, що вони розіб'ються. До того ж, завдяки зоні свіжості VitaFresh ваші прдукти зберігатимуть свою свіжість довше.
holodilniki-xxl-1.jpg
holodilniki-xxl-2.jpg
Perfect Fit: більше не потрібно залишати простір між холодильником та стіною.
ПІд час встановлення звичайних холодильників, необхідно зберігати простір приблизно 5-10 см між приладом та стінами, щоб дверцята холодильника могли повноцінно відчинятись та прилад не витрачав забагато електроенергії. Завдяки системі PerfectFit окремовстановлювані холодильники Bosch з морозильною камерою можна встановлювати впритул до стін та меблів. Ширина холодильника відповідає розмірам ніші, тож не доведеться залишати сантиметри "про запас".

holodilniki-xxl-4.jpg 

Джерело: https://www.bosch-home.com.ua/uk/specials/holodilniky-xxl

Товары, которые участвуют в акции

Невірний інформаційний блок

Консультації та замовлення:
067 501-43-37
044 228-67-55