Повернутися
RU | UA

Версія сайту на російській мові

Ви завжди можете перемкнути на російську мову, використовуючи перемикач у шапці сайту.

Дякую
- -
Холодильники Bosch з VitaFresh

Холодильники Bosch з VitaFresh

Зберігайте більше, втрачайте менше - з кращим холодильником для овочів і фруктів!

Щороку 45% всіх фруктів і овочів (що становить приблизно третину всього світового виробництва продуктів харчування для людського споживання) губляться або пошкоджуються. * Один з найбільших кроків, які ми можемо зробити, піклуючись про майбутні покоління - це знизити наші харчові відходи.

Холодильники Bosch допоможуть вам зменшити харчові відходи, оскільки вони є кращим способом зберегти свіжі овочі в холодильнику. З усіма особливостями, які були розроблені саме для цієї мети: Відділення близько 0 ° C - для зберігання риби та м'яса в спеціалізованому ящику, а також технологія VitaFresh, яка зберігає фрукти і овочі довше. Іншими словами: більше смаку, менше харчових відходів.


Ситуація слідуюча:

Трата їжі загрожує нашому майбутньому. Саме тому виник рух, яке протидіє тому фактору і поширюється по всьому світу: рух за нульові відходи. Визначення Міжнародного Альянсу нульових відходів (ZWIA) описує філософію нульових відходів наступним чином:

Збереження всіх ресурсів шляхом відповідального виробництва, споживання, повторного використання і відновлення всіх продуктів, упаковки і матеріалів, без їх спалювання і без викидів в землю, воду або повітря, які загрожують навколишньому середовищу або здоров'ю людини.

Отже, що ми можемо зробити з цим? Просто почніть з маленького великого внеску в повсякденне життя: саме там відбуваються найвищі показники втрат їжі. Наприклад: фрукти і овочі. Наша технологія VitaFresh допомагає зберігати овочі і фрукти довше. «ZERO IS HERO» - це перший крок Bosch для нашого невеликого внеску у велику справу. Ми вважаємо, що нульові харчові відходи - це не тільки мета, до якої треба прагнути, а й мета, яку можна досягти.

"Zero is hero" - це просто!
Коли мова йде про харчові відходи, багато хто з них пов'язані зі збереженням їжі. Щоб уникнути її псування потрібно її правильно зберігати. Наші холодильники з системою VitaFresh були розроблені для того, щоб зберігати ваші овочі та фрукти довше.
Zero is hero.
Одна зона VitaFresh з низькою температурою близько 0 ° C, в якій можна зберігати рибу і м'ясо в окремому шухляді. Це запобігає передачі запахів, а також бактерій.

Великий ящик був спеціально розроблений для фруктів і овочів, запобігаючи втрату вологи. Завдяки спеціальному ущільнювача, всередині шухляди завжди зберігається вологість. Його можна легко налаштувати відповідно до вимог ідеальної свіжості в двох параметрах.

Простіше кажучи, холодильники VitaFresh - це найкращий спосіб зберегти свіжі овочі та фрукти.
Активно беручи участь у житті "Zero is Hero", кожен може допомогти змінити нинішню ситуацію в світі. Ви можете знизити витрату харчових продуктів від 95 до 115 кг на рік.

Першим кроком до скорочення харчових відходів є правильне зберігання їжі, щоб запобігти псуванню. Правильне зберігання не тільки корисно для навколишнього світу, а й для вас в першу чергу: насолоджуйтеся свіжою і здоровою їжею день за днем.

Простіше кажучи, холодильники VitaFresh - це найкращий спосіб зберегти свіжі овочі та фрукти.


Дополнительная информация
Консультації та замовлення:
067 501-43-37
044 228-67-55