Бесплатная Доставка BS Partner
Повернутися
RU | UA

Версія сайту на російській мові

Ви завжди можете перемкнути на російську мову, використовуючи перемикач у шапці сайту.

Дякую
- -
Подарунковий сертифікат на побутову техніку Bosch | Rybalsky

Подарунковий сертифікат на побутову техніку Bosch | Rybalsky

Все ще сушіть свої речі на балконі? Залиште це в минулому!
Наші балкони люблять BOSCH за простір для важливих речей!


Купуйте квартиру в житловому районі Rybalsky і отримуйте подарунковий сертифікат зі знижкою 20% на велику побутову техніку Bosch. Насолоджуйтесь комфортом разом з близькими!

Акція проходить в фірмових магазинах Bosch:
м. Київ, просп. Бажана, 1-л (ТЦ Park Plaza)
м. Київ, вул. Берковецька, 6 (ТРЦ Lavina Mall)
м. Київ, бул. Л. Українки, 34
м. Київ, просп. С. Бандери, 23 (ТЦ Городок)
RYBALSKY – — це суперсучасний район, який втілює ідею комфортного життя біля води. Тут хмарочоси не закриватимуть небо, а стихійні парковки не крастимуть простір у пішоходів. Середовище з продуманим благоустроєм робить мешканців щасливими. Саме цього прагне досягти у RYBALSKY.

Техніка, яка бере участь в акції*«Знижка 20% на велику побутову техніку ТМ BOSCH при купівлі нерухомості в «Житловому районі РИБАЛЬСЬКИЙ» (надалі «Акція»)
1. Організатор Акції
Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Термоімпульс» (надалі – «Організатор Акції»). Місцезнаходження Організатора Акції: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, буд. 8.

2. Право на участь в Акції
Брати участь в Акції мають право усі фізичні особи, яким виповнилося 18 років, які проживають на території України, та які протягом терміну проведення Акції придбають нерухомість у «Житловому районі «РИБАЛЬСЬКИЙ» (надалі – «Учасники») за адресою м. Київ, Набережно- Рибальська дорога, 3, 9.

3. Загальні умови участі в Акції
3.1. Укласти договір купівлі-продажу нерухомості у «Житловому районі «РИБАЛЬСЬКИЙ» протягом Терміну проведення Акції;
3.2. Отримати від співробітника відділу продажу «Житловий район «РИБАЛЬСЬКИЙ» спеціальний Сертифікат на знижку 20 (двадцять) відсотків при придбанні великої побутової техніки ТМ BOSCH в фірмових магазинах ТОВ «Термоімпульс», що знаходяться за адресами:
- м. Київ, пр-т Бажана, 1Л (ТЦ «Park Plaza»);
- м. Київ, вул. Берковецька, 6 (ТРЦ «Lavina MALL»);
- м. Київ, вул. Лесі Українки, 34;
- м. Київ, пр-т С. Бандери, 23 (ТЦ «Городок»).

3.3. Під великою побутовою технікою мається на увазі наступні категорії товарів: духові шафи, варильні поверхні, окремо встановлювані плити, витяжки, шафи для підігрівання посуду, пральні машини, сушильні машини, прально-сушильні машини, посудомийні машини, холодильники з морозильною камерою, холодильні шафи, морозильні камери, вбудовані автоматичні кавомашини.
3.4. Знижка 20 (двадцять) відсотків є дійсною до 31.12.2019 та не поширюється на кредит або розстрочку, не підсумовується до інших акцій. Додаткова знижка по картам ПАТ «УкрСиббанк» не розповсюджуються.
3.5. Учасник акції може лише одноразово використати Сертифікат на знижку 20 (двадцять) відсотків. Знижка розповсюджується лише на велику побутову техніку ТМ BOSCH незалежно від кількості товарів за умови, що всі товари вказані в одному чеку.
3.6. При реалізації права на знижку учасник акції обов’язково повинен віддати Сертифікат співробітнику фірмового магазину ТОВ «Термоімпульс» під час здійснення покупки побутової техніки ТМ BOSCH, тільки за такої умови надається знижка на велику побутову техніку ТМ BOSCH.

4. Термін проведення Акції
Термін проведення Акції: з 01 лютого 2019 року по 31 грудня 2019 року включно (надалі - «Термін проведення Акції») за умови наявності Сертифікатів на знижку.

5. Додаткова інформація
5.1. Організатор Акції може залучати третіх осіб з метою виконання необхідних дій з підготовки, організації та проведення Акції.
5.2. Акція не є лотереєю, позаяк Організатор Акції не проводить розіграш призового фонду серед Учасників.
5.3. Участь в Акції означає, що Учасник Акції ознайомлений з даними правилами та згідний із умовами Акції.
5.4. Кількість Сертифікатів обмежена та Організатор Акції залишає за собою право змінення кількості Сертифікатів під час проведення акції;
5.5. У разі повернення Учасником Акції товарів, що були придбанні з використанням Сертифікату, згідно чинного законодавства – використаний сертифікат Учаснику Акції не повертається.
5.6. Учасники Акції інформуються про умови і терміни її проведення за допомогою наступних джерел: Інтернет–сайт bs-partner.com.ua , а також у Продавців.
5.7. У випадку виникнення обставин форс-мажору, Акція припиняється за рішенням Організатора Акції.
5.8. Організатор Акції має право в односторонньому порядку змінювати умови Акції.

6. Додаткові умови
6.1. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну і безумовну згоду Учасника з даними Правилами. Порушення Учасниками цих Правил або відмова Учасника від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції та/або Продавця будь-якої компенсації, в тому числі і грошової.
6.2. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.
6.3. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та умов.


Консультації та замовлення:
(067) 501-4337
(044) 228-6755