22 Вересень, 2018Національна мережа роздрібних магазинів BOSCH SIEMENS в Україні

Рік чистоти з пральною машиною i-Dos

Головна / Акції / Рік чистоти з пральною машиною i-Dos
info@bs-partner.com.ua Call-центр +38 (067) 239-55-85

Рік чистоти з пральною машиною i-Dos

Купуйте пральну машину Bosch або Siemens з системою і-Dos та отримайте у подарунок комплект рідких миючих засобів Sodasan!

Пральні машини з технологією інтелектуального дозування i-DOS відміряють необхідну кількість прального засобу, з точністю до мілілітра – лише одним натисканням на кнопку. Точне дозування прального засобу дбає не лише про Вашу білизну, але й захищає довкілля та вміст Вашого гаманця.

5 пляшок SODASAN Color-sensitiv – Органічний рідкий засіб  для чутливої шкіри і для дитячої білизни, для прання кольорових і білих речей (від 30 °), 1,5 л

3 пляшки SODASAN Color – Органічний рідкий засіб для прання кольорових і чорних речей, зі пом’якшувачем води (від 30 °), 1,5 л

2 пляшки SODASAN Woolen Wash – Органічний рідкий засіб-концентрат для прання вовни, шовку і делікатних тканин, 0,75 л

АКЦІЯ ПРОВОДИТЬСЯ В МЕРЕЖІ ФІРМОВИХ МАГАЗИНІВ BOSCH.

*Термін дії акції 01.07 – 30.09.18. Під «200 порцій чистоти» мається на увазі використання 10 пляшок Sodasan, кожна пляшка розрахована на 20 циклів прання (68-135 кг речей).  Пропозиція не розповсюджується на купівлю шляхом залучення кредиту. На акційний товар не поширюється безкоштовна доставка. Додаткові знижки не поширюються на акційну пропозицію. Кількість товару обмежена.

Подібні новини

ВВЕДІТЬ ТЕКСТ І НАТИСНІТЬ ENTER ДЛЯ ПОШУКУ

0 Ваш заказ
Скидка-на-МБТ-Август-2Акция-Bosch-Сильпо-bs-partner-анонс