18 Жовтень, 2018Національна мережа роздрібних магазинів BOSCH SIEMENS в Україні

Побутова техніка NEFF

Головна / Новини / Побутова техніка NEFF
info@bs-partner.com.ua Call-центр +38 (067) 239-55-85

Побутова техніка NEFF

ПОБУТОВА ТЕХНІКА NEFF

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ

фон-11neff

140-років

Компанія була заснована в 1877 році як «Carl Neff Herd- und Ofenfabrik». Neff є одним з провідних виробників вбудовуваної побутової техніки в Європі. Щорічно Neff виробляє близько 1.4 млн приладів на головному заводі в німецькому місті Бреттен в регіоні Баден. Сьогодні, як і 140 років тому, головна цінність Neff – це люди, до чиїх побажань і потреб компанія прислухається. Однак настільки шановний вік – не привід спочивати на лаврах. Компанія впевнено дивиться в майбутнє, при цьому залишаючись вірною своїм багаторічним традиціям – приносити радість в будинок, допомагати втілювати в життя найсміливіші кулінарні фантазії.

фон-11neff

фон-11neff

Унікальне управління варильною поверхнею Neff за допомогою з’ємного поворотного перемикача. Просто нахиліть TwistPad® в сторону потрібної конфорки для її вибору і поверніть для установки потрібного рівня потужності. Для очищення варильної панелі від забруднення або для блокування від дітей цей перемикач може бути знятий.

фон-11neff

фон-11neff

Slide® – при відкриванні та закриванні дверей духової шафи ручка завжди знаходиться в зручному для руки положенні.
Hide®: при відкриванні духової шафи дверцята ховаються під робочу камеру. Для більшої свободи пересування по кухні і кращому доступу до дек. Унікальний механізм SLIDE &HIDE® і до цього дня залишається живою легендою в кухонній техніці.

фон-11neff

фон-11neff

Унікальна система обдуву гарячим повітрям. Вентилятор, який працює безшумно, через отвори в задній стінці духової шафи направляє нагріте повітря, яке з великою швидкістю циркулює навколо страви. Приготуйте одночасно рибу, овочі і печиво, при цьому збережеться смак і аромат кожного з блюд!

фон-11neff

сайтнеффукраинассыль

Подібні новини

ВВЕДІТЬ ТЕКСТ І НАТИСНІТЬ ENTER ДЛЯ ПОШУКУ

0 Ваш заказ
мультиварка-bosch-анонсАнонснаяХарькова