18 Жовтень, 2018Національна мережа роздрібних магазинів BOSCH SIEMENS в Україні

Мультиварки Bosch

Головна / Новини / Мультиварки Bosch
info@bs-partner.com.ua Call-центр +38 (067) 239-55-85

Мультиварки Bosch

мультиварка-bosch-1

Смачно готувати може кожний. Bosch гарантує!

Домашня їжа зі свіжих та корисних продуктів зараз знову у моді! З придбанням мультиварки Bosch AutoCook на Вашій кухні з’явиться чудова універсальна помічниця, що допоможе Вам приготувати смачні і корисні страви.

Обід готовий! Швидше і простіше, ніж будь-коли.

Нова мультиварка AutoCook більше, ніж просто техніка для кухні. В мультиварці AutoCook Ви можете смажити, пекти, варити, тушкувати, готувати на парі, у фритюрі, в низькотемпературному режимі на водяній бані тощо. Навіть якщо у Вас мало часу, досвіду або місця, з мультиваркою AutoCook Ви полюбите готувати, а Ваші улюблені страви будуть з’являтися як за помахом чарівної палички.

мультиварка-bosch-2
мультиварка-bosch-3

Мультиварки AutoCook – неповторне зручність і комплектація.

Одного натискання кнопки досить, щоб гарантувати успіх ваших страв, всього у три кроки. Просто встановіть час і температуру для своїх рецептів, і AutoCook приготує все сам. Ви навіть можете створити і зберегти свої власні рецепти. Інноваційна технологія індукції забезпечує оптимальний розподіл тепла і підтримання точного температурного режиму, таким чином, нічого більше не підгорить і не википить. Завдяки функції швидкого приготування під тиском, AutoCook зберігає вітаміни і мінерали, а також заощаджує електроенергію та до 60% Вашого часу.

Подібні новини

ВВЕДІТЬ ТЕКСТ І НАТИСНІТЬ ENTER ДЛЯ ПОШУКУ

0 Ваш заказ
Анонс-MUC22B42RUanonsnefstatya